Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
Petrs01
No vzdyt pises to samy co ja, Libosvary premysleli, vyhodnocovali, aby neudelali chybu, vetsina lidi by mohla sledovat dalekohledem jak chtela, ale nevedela by co delat a jak ty chyby nedelat a jak psa spravne korigovat a vyslednej pes by byl uplne jinej
Ja mit pastevce, tak me sezere na prvni dobrou
Labilove jsou i vrozeny povahy a nebo ziskany spatnou zkusenosti a naprava neni uplbe easy, naopak maslim, ze tech nejak fatalne zkazenych psu majiteli neni zas tak moc
PetraK
Tak jasne, Talinka byla hodne zkazena, ale stejne myslim, ze v tech psech to tam i v tehle pripadech nekde ukryty je
Zkazeny pastevec by se asi naoravoval jeste mnohem hur
Asi nema to cenu nejak dal rozebirat, proste podle my zivotni zkusenosti je proste hodne lidi, kteri nemaji dar na praci se psy, mozna se zviratama obecne a nikdy se to uplne poradne nenaucu, nauci se ty zakladni poucky a nejak je aplikovat do praxe, proste to maji namemorovany stylem kdyz udelam tohkle tak pes udela tohle a kdyz maji psa, na kteryho to staci, tak je vse v pohode, ale neumi improvizovat a prizpusobovat a s dalsim psem jine povahy muzou mit dost problemy
A pak je par lidi, kteri nemaji problem s zadnym psem neb dokazou vse prizpusobit psovi na miru
A nemyslim si ze je to o lenosti