Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
16.10.2025 v 12:08
#194884
černej čaj
ze tomu psovi dodaji nejakou odmenu. pomazleni, hracku, pamlsek.
ale to já dávám taky přece. Moc ráda odměňuju a hodně. Oni udělají radost mně, já jim.
nevzala bych si psa jen tak podle obrazku z utulku,
no to ne, to je mi jasný, já jen nevěděla, že už jste měli pro to setkání prostor.
- Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.