Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194884
PetraK

    černej čaj
    ze tomu psovi dodaji nejakou odmenu. pomazleni, hracku, pamlsek.
    ale to já dávám taky přece. Moc ráda odměňuju a hodně. Oni udělají radost mně, já jim.

    nevzala bych si psa jen tak podle obrazku z utulku,
    no to ne, to je mi jasný, já jen nevěděla, že už jste měli pro to setkání prostor.

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.