Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194867
cernej caj

    Ja to taky neumim srozumitelne psovi rict.

    Ale dneska sem volala do utulku a moznaa vam to uz tady muzu napsat.

    V utery vykastrovali naseho budouciho pejska, nikomu by ho davat nemeli, ze by nam ho „nekdo vyfouknul“, ale samozrejme co neni jeste doma neni jiste.

    Koncem rijna si pro nej pojedeme.

    Takze jeste predlouhych 12 dni. Mohli bysme pro nej uz driv, ale muz to kvuli praci driv nezvladne. Mame to prece jen 3,5-4h podle provozu.

    Muzete hadat, co to bude:D