Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
15.10.2025 v 12:08
#194824
černej čaj
no me prijde, jestli ona nechodila i na czpsa podle mailu ? a mozna treba nejak propagovala i obchudek?
ano ano, dobře si to pamatuješ, nevybavím si teď její nick, dělala i lovečáka v nouzi
Petrs
já přesvědčovat fakt nebudu.
to že někde napíšou, ž eje někdo jediný na světě, ale neznamená, že to tak skutečně je.
Mažu k doktorovi.
- Odpověď byla upravena před 8 měsíci uživatelem PetraK.