Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194824
PetraK

    černej čaj
    no me prijde, jestli ona nechodila i na czpsa podle mailu ? a mozna treba nejak propagovala i obchudek?

    ano ano, dobře si to pamatuješ, nevybavím si teď její nick, dělala i lovečáka v nouzi

    Petrs
    já přesvědčovat fakt nebudu.
    to že někde napíšou, ž eje někdo jediný na světě, ale neznamená, že to tak skutečně je.

    Mažu k doktorovi.

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci uživatelem PetraK.