Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
PetraK
To jedno je stene do rodiny kde se pred detma jel vycvik, dogtreky, atd, tam je opecovavany.
To druhy je fena, kterou nasli privazanou u krabice mrtvych stenat privezena cca ve 2letech. Ma ji ten kluk co sem s nim sla frystak v zari, pes se ma luxusne, neni jeho prvni.
Co mi rikal, tak to funguje tak, ze si vyberes z utulku dle fotek a videa psa, a tohonti dovezou ale nemuzws pak rict ze ho nechces, takze rekneme ze se aspon vozi psi, pro ktery je primo nalezen novy majitel a ne ze se na blimd priveze 200 psu s tim, ze to nejak dopadne.
Ne ze bych s tim takto souhlasila ale…
Jinak kdo je u nas zitra 4 roky? 🙂
Pes kterej za 3 roky pochopil, ze kelimek se nezere ale vylizuje:)
