Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
15.10.2025 v 9:25
#194799
No tak já nevnímám jako stejný, aby měla fenečka jednou za život vs. psi z osady, kterejma je házeno o zeď a jsou tam mučeni.
Ne-e.
Stejně tak vnímám rozdíl mezi psy z balkánu, odchytávanými na ulici a štěňaty s kterými je házeno o zeď a jsou tam mučeni.
Ne-e.