Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194799
PetraK

    No tak já nevnímám jako stejný, aby měla fenečka jednou za život vs. psi z osady, kterejma je házeno o zeď a jsou tam mučeni.
    Ne-e.
    Stejně tak vnímám rozdíl mezi psy z balkánu, odchytávanými na ulici a štěňaty s kterými je házeno o zeď a jsou tam mučeni.
    Ne-e.