Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
15.10.2025 v 7:13
#194776
PetraK
Mozna je to taky pocovidovy zbavovani psu + velka dostypnost tech z vychodu ktery si lidi berou. Znam tak 30 lidi se psem a 2 z nich ho maji z vychodu.. pocitam vas, znamy na fb a tak.. to je dosy velka koncentrace tech vychodnich…
Tak to se tesim.na clanek:D