Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194776
cernej caj

    PetraK
    Mozna je to taky pocovidovy zbavovani psu + velka dostypnost tech z vychodu ktery si lidi berou. Znam tak 30 lidi se psem a 2 z nich ho maji z vychodu.. pocitam vas, znamy na fb a tak.. to je dosy velka koncentrace tech vychodnich…

    Tak to se tesim.na clanek:D