Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#194710
Petrs01

    mlade pary

    Jako mladá si úplně nepřipadám a stále upřednostňuji některé aktivity bez psů, i když přiznávám, že naši psi se obecně chovali slušně, dělali že tam nejsou a tak tam často byli ?, zejména po instalaci trojpostele, kdy si prostě zalezli do svého kouta a nerušili.