Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#194680
Thielli

    Petrs,

    ? ale u nás v bytě se topí. ?

    Eliette sama do postele nejde vůbec, osm let zákazu se jí zapsalo pod kůži a jde jen, když tam jsem já a vysloveně ji k sobě vyzvu.

    Cheval přišla a hned tam vlítla.
    Jak tam vlítla, tak zase vylítla, ale nevzdává to a skáče si tam sama dál, jak se jí zachce. Vzdala jsem to já. Ale nehrabe tam vůbec a nikam nezalézá. Spíš se tam na čas rozvalí a pak odejde, že je tam moc teplo a plácne s sebou na parkety. Možná hlaďáci mají jiné potřeby než ovce.

    Tak snad nechají peřinu i prostěradlo na pokoji i dál. 🙂