Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
13.10.2025 v 8:28
#194674
PetraK
tak s orechama zjistim jeste stav, a dam kdyztak vedet, dekuju 🙂
tak aspon ze mate realizaci… blby ze na zkrachovale firme si clovek neveme ani nejaky odskodny kdyby se soudil.
dobre, ze uz brtnikovi se to zlepsuje