PetraK
Bože dávejte pozor ???
Jak píšeš o tom Savu,rukou,tak mě při braní otisků prstů na pás , prostě ty otisky snad jenom z malíčku,a to ještě špatně.Prostě prsty za ta léta vyluhovaný?
Taky jsemse minulý týden trochu spálila když jsem vytahovala plech.Nejsi v tom sama ?
Attachments:
