Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194625
Zlata

    PetraK
    Bože dávejte pozor ???

    Jak píšeš o tom Savu,rukou,tak mě při braní otisků prstů na pás , prostě ty otisky snad jenom z malíčku,a to ještě špatně.Prostě prsty za ta léta vyluhovaný?

    Taky jsemse minulý týden trochu spálila když jsem vytahovala plech.Nejsi v tom sama ?

    Attachments: