Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
Eva a černej čaj
jo a Brtnikový hlásání.
Dostal na svý rozbitý tělo Olfen mastičku – je to jen krátkodobě používatelný, ale teda maká to neskutečně!! Já si teď nevybavím, kdy to žuchnul z tý vejšky, myslím, že v neděli??? Asi jo, v pondělí šel k mý radosti aspoň do tý lékárny a tam mu magistra naordinovala ten Olfen. A včera ve středu prej už výrazně, výrazně vylepšený, už se musel mírnit, aby to nepřeháněl s tím, co bude/nebude dělat, bude/nebude brát do rukou. Mazal ještě včera večer a dneska myslím, že už ne -což je tak myslím akorát.
Takže kdybyste někdy byl někdo rozhadrovanej, můžete zkusit. On měl levou „vykloubenou“ v lokti jak si ji zasekl v tom žebříku a na pravý rameno spadnul z tý výšky. A zabralo to na obojí.