Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
8.10.2025 v 9:53
#194563
No a šéf se na to taky mohl vykašlat, neudělal to.
Jo, bude za plotem, ale …….. na druhou stranu, tam to mají trošičku jinak, než tady u nás. Byla jsem na přednášce Tanji Askani. Je škoda, že se nepodařil pokus spojit ji se smečkou, ale to je tak málo pravděpodobný.