Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194563
PetraK

    No a šéf se na to taky mohl vykašlat, neudělal to.
    Jo, bude za plotem, ale …….. na druhou stranu, tam to mají trošičku jinak, než tady u nás. Byla jsem na přednášce Tanji Askani. Je škoda, že se nepodařil pokus spojit ji se smečkou, ale to je tak málo pravděpodobný.