Odpověď na: Kecací léto 2025 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025 7.10.2025 v 11:52 #194540 Thielli Holky, já vim, že politika sem nesmí. Takže v obrázku jen vtip. Prostě se nemám, kde vybrečet. ? Zrzavá mi smí dát ban. A já ho statečně přijmu. Amen. Attachments: