Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194495
Kimi

    PetraK – duše pejskařská se radovala, duše kynologická moc ne. Betynka je rozmazlenej plyšák, normální povely jsou pro ni španglina, jde s ní rozmlouvat asi jako s mrňousem člověčím, první panička si s ní asi hodně povídala. Taky je velmi kontaktní na lidi, proto ji nemůžu pustit z vodítka, klidně se vrhá pro pohlazeníčko k někomu na druhé straně silnice. Naopak, některé psy ze sousedství nemusí, s řevem na ně vyrazí, div mi neurve ruku s vodítkem a moje snaha o přivolání je jí u zadele. Ona se snaží rozhodnout, jakou část postele kdo zabere. Ale myslím, že Centrální distribuce moc dobře věděla, co dělá a já jsem ráda, že Betynku mám. ???