Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
6.10.2025 v 11:02
#194492
PetraK-nepomohlo…cvičívala jsem vždy na konci vycházek…
Maya-to by na té cestě muselo být víc krabiček s jídlem…:-D
jinak já když ji chci vytáhnout do kopce tak přivolávám-ke mě,a mezitím dělám hledej-ztatil-a mezitím se vždy vlastně kus posunu navrch….
ale když jsem šla třeba s těma holkama tak se za náma uvázaná táhla,když bych ji pustila,tak by se zastavovala a bud-několik variant-dobíhá-když su hoodně daleko-to dělá,i když jd ke křížku,nebo-stojí a čeká-jestli bud-to neotočím zpět-a to pak valí zpět
nebo jetli ji nepřivolám…
a vzhledem k tomu,že tam jezdí auta,nebo může jít zespodu někdo ze psem,tak bud ji táhnu na vodítku
nebo pustím a 5 krát přivolám -ke mě!