Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194492
MirkaD

    PetraK-nepomohlo…cvičívala jsem vždy na konci vycházek…

    Maya-to by na té cestě muselo být víc krabiček s jídlem…:-D
    jinak já když ji chci vytáhnout do kopce tak přivolávám-ke mě,a mezitím dělám hledej-ztatil-a mezitím se vždy vlastně kus posunu navrch….
    ale když jsem šla třeba s těma holkama tak se za náma uvázaná táhla,když bych ji pustila,tak by se zastavovala a bud-několik variant-dobíhá-když su hoodně daleko-to dělá,i když jd ke křížku,nebo-stojí a čeká-jestli bud-to neotočím zpět-a to pak valí zpět
    nebo jetli ji nepřivolám…
    a vzhledem k tomu,že tam jezdí auta,nebo může jít zespodu někdo ze psem,tak bud ji táhnu na vodítku
    nebo pustím a 5 krát přivolám -ke mě!