Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
6.10.2025 v 10:50
#194490
Maya
moc děkuju. ale třeba to někoho osloví, však to není jen čistě o ohařích, máme tam kočénky, exotické vysoké zvíře s fleky , teraristi si taky přijdou na svoje 😀