Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194450
Kimi

    Petrs, připojuju se ke gratulaci. ??

    Včera jsem se k psaní nedostala, tak doháním. Předevčírem jsem šla s Bety na delší procházku okrajem města. Míjely jsme autoservis na druhé straně ulice, když najednou odtud někdo zdraví. Trvalo mi teda asi dvě vteřiny, než mi došlo, že je to Bety bývalý páník. A světe zboř se, jak jindy ke každému běží pro pomazlení, teď nic. Přešel k nám tedy pán a chtěl Bety pohladit, ale ona nechtěla, pořád se obracela od něj a odbíhala. Tak mám jasno, už jsem definitivně její. ???