Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194431
PetraK

    No jo, když já to tak mám, že ten náš Karel….. Ten čtvrtej. A tak. A že jsme byli země výjimečná, s potenciálem. Že nás leckdy drtili a furt tu byl ten náš duch a snažili jsme se odolat, leckdo vzepřít…… atakjakopodobně. Ale …….. sem s tim tak jako sama, stejně jako se svým principem a pravdou, kterou je třeba hájit a tak jako podobný blbosti.