Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
1.10.2025 v 6:45
#194304
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Fčéra jsem se byla nechat ostříhat.
Vymyslela jsem si malou úpravu.
Nevím, zda to byl dobrý nápad.
Už mě asi nikdo nikdy neuvídí 😀
Kuskus
Su zbrklý a nepozorný matla.
nikoliv, jsou érupce na slunci, protože Asteris odpovídala mně, místo Tobě. Petro omlouvám se, že jsem tě zmátla Máme to tady nějaký začarovaný 😀
Asteris
jo, je to takový zajímací s tou myšou. Ale tím, že jsou tam tihle tři, tak ona vůbec nevylejzala do prostoru. bohužel jsme ji museli odlapit my pastičkou.