Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194304
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Fčéra jsem se byla nechat ostříhat.
    Vymyslela jsem si malou úpravu.
    Nevím, zda to byl dobrý nápad.
    Už mě asi nikdo nikdy neuvídí 😀

    Kuskus
    Su zbrklý a nepozorný matla.

    nikoliv, jsou érupce na slunci, protože Asteris odpovídala mně, místo Tobě. Petro omlouvám se, že jsem tě zmátla Máme to tady nějaký začarovaný 😀

    Asteris
    jo, je to takový zajímací s tou myšou. Ale tím, že jsou tam tihle tři, tak ona vůbec nevylejzala do prostoru. bohužel jsme ji museli odlapit my pastičkou.