Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
30.9.2025 v 7:06
#194274
PetraK
Díky?
Já teď posílala na ČSSZ žádost o výchovné přes bankovní indentidu, telefonovat nemůžu,jet 40kiláků tam mě nijak neláká,i když tamní pracovnice jsou milé a ochotné.
Stačí najet na stránky a ono tě to provede,pak můžeš kontrolovat jak se to vyvíjí podle čísla spisu.