Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
28.9.2025 v 20:40
#194130
Rumštáááájn
Podařilo se mi švihnout se dveřma od auta při vystupování tak, že jsem si rozsekla obočí. Nechci politovat, chci se zeptat, jestli by vás napadlo, že to vůbec jde???
- Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 2 týdny uživatelem kachna.