Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194130
kachna

    Rumštáááájn
    Podařilo se mi švihnout se dveřma od auta při vystupování tak, že jsem si rozsekla obočí. Nechci politovat, chci se zeptat, jestli by vás napadlo, že to vůbec jde???

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 2 týdny uživatelem kachna.