Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
27.9.2025 v 18:50
#194106
Jj, ona je pazravice obecna. Ale zrovna orechy si decentne louskala jako lady a vyzirala jen vnitrky. Nevim, co ji to napadlo. V noci ji este bylo dvakrat blbe, hrkalo ji, ale uz neblila. Mela asi podrazdenej celej pajsl, po troskach jsem ji rozkrmila varenou dietkou a dneska uz dobry. Akorat na prochajde mela trochu srajdu.
Pepin z ni byl vcera total vypsychlej, nevedel, co ma delat, aby jeho teticce bylo dobre. Stres level mu vyletel prevysoko, ze do me i zacal zoubkama zdobat, at to nejak poresim. Fakt autista zavislej na druhym psovi. Jasne, castecne urcite vnimal muj stres, nicmene ja nehystercim v krizovkach na rozdil od nej. 🙂