Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
27.9.2025 v 13:50
#194103
Zlatko,vše nejlepší k svátku!!!!!
Kimi-to je mi líto s kamarádkou,ale fajn je,že jsi se stihla rozloučit!!
a bezva jak se setkáváte s bývalé práce,to je super!!!!
Fifi-zatrolenej vořech,uuuffff,ještě,že to dobře dopadlo!!!