Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194103
MirkaD

    Zlatko,vše nejlepší k svátku!!!!!

    Kimi-to je mi líto s kamarádkou,ale fajn je,že jsi se stihla rozloučit!!
    a bezva jak se setkáváte s bývalé práce,to je super!!!!

    Fifi-zatrolenej vořech,uuuffff,ještě,že to dobře dopadlo!!!