Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194084
cernej caj

    Kimi
    to byla betynka roztomila 🙂 jak dlouho uz tam nepracujes? ze se takhle schazite, to je hezky.

    uz je tam vlezlo a sychravo, destivo spis umocnuje ze uz je tu podzim