Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
26.9.2025 v 4:23
#194084
Kimi
to byla betynka roztomila 🙂 jak dlouho uz tam nepracujes? ze se takhle schazite, to je hezky.
uz je tam vlezlo a sychravo, destivo spis umocnuje ze uz je tu podzim