Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
24.9.2025 v 15:01
#194058
Thielli
Třicátníka u Kabáta kupujeme taky, není levnej, ale stojí to za to. Akorát ho bereme půlku tak obden, páč jsme mlsný a máme rádi čerstvej ?.
To, že motoristi oslovili cyklistku, jenom dokládá, jaký voly angažujou ke spolupráci ?.
PetraK
Tak vypadáš holt mladě, nebo aspoň REBELSKY, revizoři na to maj radar ?.
PetrS
Jé, díky za odtajnění houbovýho místa! Ale neboj se, kolem Dobříše moc často nečenicháme ?.