Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194010
cernej caj

    PetraK
    bud ti hapruje tlak nebo se ti dela zakal nebo neco je jinak blbe… doporucuju idealne zajit k doktorovi, pac oci sou hodne blby kdyz je tam problem

    MirkaD
    mam nejaky plany k vanocum:D jestli by birma pustila muj starej… ale chapu. A na svitave lednacek je, tak tos mela pokoukani i fajn dovcu a hezky fotky 🙂 puvodne sme byli domluveny v lete ale to neklapdlo a na fotak se moc nedostalo …