Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
22.9.2025 v 11:57
#194010
PetraK
bud ti hapruje tlak nebo se ti dela zakal nebo neco je jinak blbe… doporucuju idealne zajit k doktorovi, pac oci sou hodne blby kdyz je tam problem
MirkaD
mam nejaky plany k vanocum:D jestli by birma pustila muj starej… ale chapu. A na svitave lednacek je, tak tos mela pokoukani i fajn dovcu a hezky fotky 🙂 puvodne sme byli domluveny v lete ale to neklapdlo a na fotak se moc nedostalo …