Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194001
PetraK

    Zjistila bych, jesli sám třeba blbě nevidí, neslyší a pokud je v cajku a je-li to nějaká rozcapenost, tak vodítko, hlídat a usměrnit. Rumíčka miluju, ale když si po příchodu Bubinky do Domečku na ni otevřel hubu, jel jak namydlenej blesk.Do starejch pejsků se co? Nechodí. A do fenek už vůbec ne.