Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
22.9.2025 v 8:54
#194001
Zjistila bych, jesli sám třeba blbě nevidí, neslyší a pokud je v cajku a je-li to nějaká rozcapenost, tak vodítko, hlídat a usměrnit. Rumíčka miluju, ale když si po příchodu Bubinky do Domečku na ni otevřel hubu, jel jak namydlenej blesk.Do starejch pejsků se co? Nechodí. A do fenek už vůbec ne.