Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193896
cernej caj

    Maya
    no ale prave me prijde, ze pointa je, ze to znaceni tam je 150let tak proc nikdo nerika, ze sel po znackach kct, proc vsichni chodi po stezce ktera existuje 4 ? 😀

    me proste prijde fascinujici, ze lidi velebi tvurce stezky jako nekoho kdo udelal neco bozi – pritom vlastne jen vzal existujici znaceni a rekl lidem, co neumi pouzivat mapy, ze si muzou naplanovat delsi trasu.

    asi bych chapala kdyby ty lidi rikali „sel jsem cast stezky“ a ne „sel jsem stezku“ protoze ja to proste tak nejak chapu jako alespon celou etrapu na tyden…

    ale tak co, vyhoda je, ze se toci trh s vybavenim a vyrobci pekne vyrabi samy zajimavy veci ktery si pak muzu koupit ja 😀

    a zitra uvidiiiiim lapinku a lajakuuuuu 🙂 a navic… panicka jejich dostala auto, takze az potrenuje rizeni na vetsi dalky, tak nas s charliem vyveze 🙂