Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
18.9.2025 v 16:19
#193895
Cernejcaj
Me by to zas nenapadlo, ze jit stezku by se melo pouzivat jen na celou
Pro me kdyz po ty stezce ujdu 20 km z 1000 km, tak i tak porad jsem sla stezku, kdyz jdu tu trasu, teda cast trasy
Vy to proste s petrs vidite z uplne jiny pwrspektivy bych rekla