Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193895
Maya

    Cernejcaj
    Me by to zas nenapadlo, ze jit stezku by se melo pouzivat jen na celou
    Pro me kdyz po ty stezce ujdu 20 km z 1000 km, tak i tak porad jsem sla stezku, kdyz jdu tu trasu, teda cast trasy
    Vy to proste s petrs vidite z uplne jiny pwrspektivy bych rekla