Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193893
Milena z Prahy

    Petrs, Černej čaj, Maya
    Souhlasím s Mayou :). Hele, vy elitářská rychlechodící skupinko, přece je fajn, že se lidi vůbec ještě chtějí pohybovat v přírodě, ne? Já bych jim nezazlívala, že ze stezky ujdou jenom kousíček, i to je dobrý.