Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
18.9.2025 v 15:25
#193893
Petrs, Černej čaj, Maya
Souhlasím s Mayou :). Hele, vy elitářská rychlechodící skupinko, přece je fajn, že se lidi vůbec ještě chtějí pohybovat v přírodě, ne? Já bych jim nezazlívala, že ze stezky ujdou jenom kousíček, i to je dobrý.