Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193682
Maya

    Nekdo tu slavi v nasi vesnicky klubovne a pozvali si mistni kapelu
    Mam otevreny okno a koncert zdarma, uz probehli Kabati, Katapult a tak
    Doufam teda ze to nebude az do rana -:)