Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
13.9.2025 v 21:27
#193682
Nekdo tu slavi v nasi vesnicky klubovne a pozvali si mistni kapelu
Mam otevreny okno a koncert zdarma, uz probehli Kabati, Katapult a tak
Doufam teda ze to nebude az do rana -:)