Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
12.9.2025 v 14:25
#193672
Uz aby ten regiojet zrusili… pac kdyz mam na prestup 30 min a zpozdeni 31 min tak cd neceka pac v RJ je to vsem u prdele ze nestihnu prrstup, ani nevim zda to vlastne nahlasovat muzou aby vlak pockal… u cd na navazny vlaky naprosta samozrejmost, hlavne na osobaky do prdelakovu …
Dnes 6h na ceste zitra krasny beskydy, pak 7h na ceste a v nedeli do prace.. uz mam tento tyden asi 10h prescasu… znama se me ptala zda operujem srdce… srdce ceskeho uredniho simla:D
Ulitba za tech 14 dni dovolene v rijnu, uz sem ji o tyden posunula ze zari a ted nevim, zda to bude stacit:D