Fóra › Ostatní › Odettin košík › Odpověď na: Odettin košík
10.9.2025 v 21:19
#193645
EvaC
?
Maya
Dík za tip, uvážím. Bydlíme v provizoriu, je to málo místa, tak to bude bojovka, ale co píšeš mi dává smysl.
Raven
No v té konfiguraci měla štěstí, ale kočkaři nejsme. Vždycky je to všechno relativní…
Cernej caj
Děkujeme! Čilá je až nám jde chvílemi hlava kolem, ale jsme rádi, že to není žádný mrzáček. 🙂