Odpověď na: Odettin košík

Fóra Ostatní Odettin košík Odpověď na: Odettin košík

#193645
Odetta

    EvaC
    ?

    Maya
    Dík za tip, uvážím. Bydlíme v provizoriu, je to málo místa, tak to bude bojovka, ale co píšeš mi dává smysl.

    Raven
    No v té konfiguraci měla štěstí, ale kočkaři nejsme. Vždycky je to všechno relativní…

    Cernej caj
    Děkujeme! Čilá je až nám jde chvílemi hlava kolem, ale jsme rádi, že to není žádný mrzáček. 🙂