Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
10.9.2025 v 12:35
#193636
Kimi
To hezky vyslo:)
Petrs01
Vlcaka fakt ne, to muze neukecam:D ale jinak pekna, kdyby byla vic spicoid tak asi neodolam:)
Asteris
Tak snad se zadaei priste. Ty vlny asi chcoubodchodit vse + podologie by hyla dobra asi i na prevenci novych ostruh do budoucna