Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
Včerejší Den pro prvňáky jsme si všichni užili.?? Dětí byl plný autobus. Nejdřív jsme je usadili v klubovně a během svačinky jsem jim povykládala něco o psím chování a o chování ke psům.? Pak jsme se vydali na plac, vybraní psi předvedli své dovednosti, pak byl volný program. Děti společně se psy skákaly přes překážky, prolézaly tunely, házely aporty.?Já jsem si přinesla na plac židli, Betynku jsem nechala na vodítku, aby nedostala nějaký útěkový nápad. Nahrnula se k ní spousta dětí, víc holčiček a bohatě si všichni užívali pomazleníčka. Děti se i vyptávaly na krmení, na výchovu, vyprávěly o svých pejscích a tak si i všimly, že nemám horní zuby a velmi je zajímalo, jak se můžu najíst. Tak jsem je informovala, že si to třeba částečně vyzkoušejí, až jim budou vypadávat první zoubky a začnou růst druhé. ?? Počasí přálo, tak to byla velmi povedená akce.??