Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
9.9.2025 v 12:22
#193625
Fifi, díky za odkaz, přečetla jsem, popřemýšlím a prokonzultuju. Nemám pocit, že by se to na zdraví našich psů nějak negativně projevilo. Až na Koru (10 let) se dožili poměrně vysokého věku.