Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193610
cernej caj

    tak uz jede proud 🙂

    v aute… predstavili mi karla. Nepamatuju si obliceje, ale karel vypadal… jako ze sem s nim byla pred 15lety v ceskosaskym svycarsku. Vytahuju spolecnou fotku s psama, muzem, karlem a kamaradama. Karel rika „jo to su ja“ :D:D sice vlasy uz uplne jiny, ale 😀 tak to bylo fakt mega vtipny 😀

    taky sem obcas klukum ukazala jak stekam a vyju… jdeme pres Vlcanov, ze kteryho se pak vyklubal vicanov, ale to nevadi… jdeme, cesta prazdna, krasna, vlebo louky, vpravo zbytky lesa a kousek takoveho jakoby ziveho plotu… ve vlcanove logicy zacnu stekat. Kluci zacnou stekat. Psy zacnou stekat.

    A z poza ziveho plotu vyjede z louky par huskounu a na sedaku za sebou tahnou po trave a po prdeli typka bez tricka, kterej jen vykulene vyjel ven na cestu za rozjancenyma huskounama a totalne nechapal :D.
    rezali sme se smichy asi 5 minut!