Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193604
Kimi

    Šla jsem se na měsíc podívat ještě později, ale to už byl zlatý.
    Fifi, dávám tablety na odčervení spíš pro jistotu. Zažila jsem kdysi dávno, když tyhle přípravky ještě nebyly, začervenou kočku i psa. U venkovních koček asi není velká šance na to přijít, ale u domácích je to k vidění – už nikdy. Řešilo se rozdrceným česnekem namíchaným se syrovým hovězím. Leckdy taky nebylo pozřeno úplně dobrovolně. Problém byly taky blechy, ty psí sice na člověka nejdou, ale třeba jezevčík Alánek jim velmi chutnal, denně jsem mu jich spoustu odchytla. Pak se objevily nějaké možnosti, stačilo pejskovi přidat do koupele a na pár měsíců byl pokoj. Vzhledem k tomu, že naši psi i kočky byli vždycky domácí, volím tyhle přípravky. Bety chutná klíšťatům, tak částečně řeším pivovarskými kvasnicemi a jinak bude Bravecto.