Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
8.9.2025 v 5:19
#193596
Kimi
I u nas bylo zatazwno ale o pul uz vylezl a to sem chtela byt mininalne uz hodinu v betli a haji:D
To he super ze ti pani nabidla svezeni a pak te nekdo odvez sw to nemusela trajdat:)