Odpověď na: Kecací léto 2025 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025 5.9.2025 v 7:10 #193530 MirkaD Asteris-přeji at se povedou štěnátka!!!nechala by sis jedno?dřív jsi měla 2 pejsky,že?