Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
4.9.2025 v 19:54
#193498
Mnoo, kdyby nekdo, ehm, ehm, treba chtel novyho kralicka, tak bych mohla zkusit zapusobit, ze by se Loudil premistil nekam do Prahy si cist knizky, ehm, ehm. 🙂 Je to mazlik, cistotnej a nehlodavej s rodokmenem, nekde jinde by se jiste mel lip. 🙂
Jee, to je prdolka otomila, akorat s alergii to muze bejt do budoucna peklo. Co treba ji prihodit Maye do smecky? 😀 Sem to pekne vymyslela tedkonc, zejo. 😀
Mirko, aaach, ty ses dycky taaaak spokojena na konskym hrbetu. 🙂