Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193498
Fifi

    Mnoo, kdyby nekdo, ehm, ehm, treba chtel novyho kralicka, tak bych mohla zkusit zapusobit, ze by se Loudil premistil nekam do Prahy si cist knizky, ehm, ehm. 🙂 Je to mazlik, cistotnej a nehlodavej s rodokmenem, nekde jinde by se jiste mel lip. 🙂
    Jee, to je prdolka otomila, akorat s alergii to muze bejt do budoucna peklo. Co treba ji prihodit Maye do smecky? 😀 Sem to pekne vymyslela tedkonc, zejo. 😀

    Mirko, aaach, ty ses dycky taaaak spokojena na konskym hrbetu. 🙂