Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193495
Odetta

    Fifi
    To není doma úplně průchozí, ale chápu to, manžel má docela hustou alergii. Leda bychom zas něco našli. ? Upřímně, i když by to pro to kotě bylo lepší, přidat druhé do mixu s Gremlinem bych se asi trochu bála, to už by bylo hodně náročný.

    Chápu tě, je to takový smutný. Už to, že vnučky se na něj vybodly…

    MirkaD
    Rozumím, že je ti to hloupé – měla bych stejné pocity – ale tvé schopnosti so ocenění (i finanční!) určitě zaslouží. Moc ti to sluší na koníkovi!

    Attachments: