Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
4.9.2025 v 6:10
#193469
Petrs01
to se budeme vracet z Kerkonoš, toho 14. ?
Berounka jde opravdu s vodou dolů. Přestalo se v ní bagrovat a dnes je mělko tam, kde jsem kdysi nestačila.
Ale podzim začíná, nějaké meandry by se tam mohly vejít. ?