Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
3.9.2025 v 22:16
#193457
Zdravicko vespolek,
tu dneska byla mega horkovzduch balonova akce. 83 balonu startovalo z mesta, v podvecir jsem jich ze zahrady spocitala baj voko asi 40. Letely na druhou stranu, ale i tak by z nich Troldik silel. Pepin si jich ani nevsimnul, Ruzice to samy.
Kimi
Zemedelci to bezne pouzivaji na polich proti plevelum, nez vzejde obili.