Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
3.9.2025 v 14:27
#193450
župany používají u kníračů co s nimi cvičí,a chválí si to,
v mokru po stopách a tak…
tak když to používá paní co ze psama maká,tak si myslím,že to k něčemu je,
paní má malou a velkou kníračku…