Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#193419
Thielli

    Petrs01

    jj, už jsem viděla hladkosrsté psy, na kterých nic neulpí. Třeba u Zrzavý. ? Sice mám od té doby rezavé jehličky ve několika párech fuseklí, něco i v mikině, ale jinak – jinak super ?

    Župany pro psy se fakt prodávají. A na pudlím fejsbůku je i hromada jiných děsů. Ale naše ovce s krátkým střihem se naštěstí suší rychle.

    Nic platný. Já už si velký půdle zamilovala. Tebe sice taky, ale je fajn, že bydlíš jinde. ?