Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
3.9.2025 v 11:14
#193419
Petrs01
jj, už jsem viděla hladkosrsté psy, na kterých nic neulpí. Třeba u Zrzavý. ? Sice mám od té doby rezavé jehličky ve několika párech fuseklí, něco i v mikině, ale jinak – jinak super ?
Župany pro psy se fakt prodávají. A na pudlím fejsbůku je i hromada jiných děsů. Ale naše ovce s krátkým střihem se naštěstí suší rychle.
Nic platný. Já už si velký půdle zamilovala. Tebe sice taky, ale je fajn, že bydlíš jinde. ?