Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
2.9.2025 v 5:16
#193386
Zase se krasne spalo, jak je xhladno, jen sem si nejak pohla krkem:D
Snad to masazni alpa vyresi.
Jak je pacientum psim i lidskym? Co dela patni ostruha Asteris?