Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
1.9.2025 v 11:39
#193376
Odetta
tak to teda taky bylo „Stesti“ ze jeste nedojedl ono se to casto fakt spatne urcuje… kdy to na vet uz je a kdy ne…
jinak i koala byla ve vidni. A s ttou budapesti to je taky zajimavy tip, dekuju 🙂
Maya
no prave, tech par mesicu na UP sem si taky dost uzivala, ale… ty stresy k tomu 😀
petrak
nejaka gyndoviroza radi, moje dr je dlouhodobe nemocna a mam si zavolat v rijnu zda uz ordinuje nebo se objednat k jine…