Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
Ahoj, zdravím vás po delší době.
PetraK
Zachytila jsem, že Rumíček i Talinka mají zdravotní problémy. Talince budu příští týden moc držet palce na operaci. S Rumíčkem… ach jo, počítání dechů důkladně znám. Kdybys potřebovala specialistu kardiologa, doporučuju MVDr. Beneše z AAvet, je skvělý a velký odborník, má špičkové vybavení – ostatně naši anabázi s masou na srdci a tekutinou v perikardu znáš. A je to člověk od ohařů, má munsterlandy. Pro všechny případy si minimálně ulož číslo na pohotovost. Držte se.
Moc mě to mrzí i s tvým gynekologem, upřímnou soustrast. ?
U nás je teď veselo, včera jsme našli kotě. Centrální distribuce a celý vesmír se spojili, a tak u nás asi bude bydlet. Je hrozně malinkaté a je to pěkná šelma, nejradši leží na zádíčkách, kope nožičkama a kouše do nás.
